راهنمای ثبت نام اینترنتی

 توجه : در صورت بروز مشکل در مراحل ثبت نام اینترنتی می توانید صفحه را بسته و مجدداً وارد بخش ثبت نام شوید.

پذيرفته شدگان گرامی بايد پيش از شروع مراحل ثبت نام اينترنتي مدارك مورد نياز را با مشخصات تعيين شده اسكن نمايند.

براي مشاهده مدارك مورد نياز جهت ثبت نام سی و چهارمین دوره آزمون پذيرش دستيار فوق تخصصي اينجا كليك كنيد

مشخصات فايل هاي اسكن شده

 فايل عكس: پذيرفته شدگان مي بايست يک قطعه عکس 4×3 يا 4×6 رنگي كه در سال جاري گرفته شده باشد را بصورت رنگي اسکن نموده و با فرمت JPG و وضوح 200 dpi اسكن نمايند. تصوير داوطلب بايد واضح و فاقد اثر مهر ، منگه و هر گونه لکه باشد. حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد و عکس داراي چرخش نباشد. عكس ارسال شده جهت چاپ بر روي كارت دستياري مي باشد و در صورتي که تصوير ارسالي شرايط چاپ بر روي کارت را نداشته باشد حذف خواهد گرديد و مسووليت عواقب آن بر عهده شخص مي باشد.

ساير مدارك: ساير مدارك بايد بصورت Grayscale و با وضوح 150 dpi اسكن شده و با فرمت JPG ذخيره شوند. مدارك بايد در ابعاد اصلي اسكن شوند و از تغيير سايز عكس ها خودداري شود (بعنوان مثال ابعاد صفحه A4 داراي سايز 21 × 29.7 سانتيمتر است). حاشيه‌هاي زايد عكس اسكن شده بايد حذف شده باشد.

 

مراحل ثبت نام اينترنتي

  1.  به بخش ثبت نام اينترنتي به آدرس http://reg.sbmu.ac.ir مراجعه فرماييد.
  2. با انتخاب گزينه "شرايط را قبول دارم" بخش "مرحله بعدي" براي شما فعال خواهد شد كه با كليك بر روي آن وارد سامانه ثبت نام اينترنتي مي شويد.

  3. در اين بخش با ورود كد ملي و كليك بر روي گزينه "ورود" به مرحله بعدي هدايت مي شويد.

  4. در بخش تکمیل مشخصات ، كليه اطلاعات مورد نياز را تكميل نموده و سپس گزینه ثبت اطلاعات را کلیک کنید.
  5. در بخش ارسال تصویر مدارک در هر مرحله فايل تصوير خواسته شده را با انتخاب گزينه "Browse" از رايانه خود انتخاب نموده و پس از آن گزينه "ارسال فايل" را كليك نماييد. سپس تصوير ارسال شده براي شما نمايش داده مي شود. در صورتي كه تصوير را اشتباه انتخاب نموده ايد گزينه "عدم تاييد و ارسال مجدد" را كليك كنيد و فايل صحيح را مجدداً انتخاب كرده و ارسال نماييد و در صورت صحيح بودن فايل گزينه "تاييد تصوير" را كليك نماييد تا فايل تصوير بعدي از شما خواسته شود.
    توجه :
    در صورتي كه با توجه به نوع پذيرش فاقد برخي از مدارك مورد نياز مي باشيد ، مي توانيد با كليك بر روي گزينه "فاقد اين مدرك مي باشم" از ارسال آن صرفنظر كنيد.

  6. پس از ارسال آخرين مدرک به مرحله تاییدیه ثبت نام هدايت مي شويد و به شما کد رهگیری جهت پيگيري مراحل ثبت نام داده مي شود. لطفاً كد رهگيري خود را چاپ نموده و تا زمان مراجعه حضوري به دانشگاه نزد خود نگهداري كنيد.


مديريت امور آموزشي و مدیریت امور تحصيلات تكميلي دانشگاه

amoozesh.sbmu.ac.ir / pg.sbmu.ac.ir